Сторінки: (8) « Перша ... 5 6 [7] 8   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спартакіада-2009
kitela
Дата: Oct 29 2009, 07:09 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



До Олени,

Дякую за критику наших презентацій, мені вони також не подобались. У нас є одна людина, активний дописувач на форумі, якому треба дати за це втик, але це буде між нами)))

По участі, я готовий посперечатись що наша друга команда сильніша за команду яка скажімо займе 4 місце на спартакіаді, не кажучи вже про 5,6,7, і 8. На сьогодні ці хлопці не мають можливості взяти участь в Спартакіаді бо слабші за ЧК-1.

По спортивному це неправильно, тому що на Спартакіаді повинні брати участь сильніші. Якби був відбір, можна було б його пройти. Яким чином забезпечити щоб на Спартакіаді брали участь сильніші? Чому найсильніший курінь не може виставити 2 команди. Я думаю це ми, але є ЛЧ які можуть перемогти, нехай вони візьмуть 2 команди в разі перемоги, в ОЗО взагалі людей на 5 команд і т.д.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 30 2009, 09:27 AM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



Страсті накаляються rolleyes.gif

До Кітели
Насправді Голутяк (і ти правильно сказав - це його прізвище) нормальний пацик і може говорити/писати мудрі речі. Сам бачив) Але він місяць тому вженився, то, може, в нього ше переоцінка цінностей проходить biggrin.gif Зрозуміло, він має право захищати теперішній формат Спартакіади, бо був одним з тих хто цей формат і придумував вже огого скільки років тому. Вже добре, шо він не побоявся і зареєструвався тут на форумі і сміливо висловлює тут свої думки. Дасть Бог, в діалозі разом дійдемо до спільної істини.

До Колібрі
Братан, практично все, що ти тут читаєш, це не лише бачення і пропозиції Калини. Як мінімум ЛЧ розділяє якщо не все, то більшу частину того, про що ми пишемо і просимо. А це, заміть, 2 кращі команди. Думаєш, не варто прислуховуватися до нашої думки? Для чого провокувати нові конфлікти, образи одних на інших? Чи виграє Спратакіада, якщо не буде таких команд як наші дві, для яких важливіший саме спортовий принцип спратакіади, а не її універсальність?

До Колібрі/Оленки від Модератора
Прошу не влаштовувати тут особисті розборки і писати виключно по темі. А то в гнєвє я страшен angel.gif


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
Колібрі
Дата: Oct 30 2009, 10:11 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 5
Користувач №: 1345
З нами з: 29-October 09



2 kitela: По-перше, навчись правильно читати прізвище, раз ти вже до мене звертаєшся. По-друге, якщо тобі цікаве моє відношення до Спартакіади, то я б тобі це пояснив, але це буде надто не скромно. Може почнеш із свого відношення до Спартакіади, окрім як заурядного (форумного) критика і пересічного учасника, кожного з яких, ми поважаємо однаково, чи він вважає себе крутим олімпійським чемпіоном і спортивним вахівцем, чи він просто вийшов на поле постояти і "гав по ловити" (головне щоб в кросівках, а не в мештах).
І скажи, будь ласка "конкретно і по суті", в чому зверхність мого посту по відношенню до ЧК? В тому, що пояснив Вам суть задуму акції "Крайова Спартакіада"? (задумував її до речі я, тому можу це зробити краще за інших, вибач за нескромність).
Друже, а хто ти такий, щоб ставити оцінку? Експерт ФІФА, ФІБА, МОК чи ще якогось слова на 3 літери? Оцінка Спартакіади ставиться за її проведення цілісна. І такою оцінкою є присутність або не присутність на наступній Спартакіаді, чи проведення інших спортивних змагів такого рівня. Між іншим, дякую за високу оцінку "спортивної ділянки". Я б їй навіть "2" не поставив.
Тому, друже kitela, якщо Ваш форум є відкритим, а судячи з того, що зареєструватись тут просто, він таким є, то вмій слухати критику і на свої слова, а не лише повчай інших.
Що стосується Оленки і моєї відповіді на її пост, то вибачте, що використали площу Вашого форуму, ми з неї якось самі розбиремось. cool.gif
І наостанок, якщо мої повідомлення ображають когось з ЧК, або є "не по суті", то нехай адміністратор їх видалить. Я не ображусь, чесно! smile.gif
Повторюю для всіх ЧК. Поважаю Ваш курінь і бажаю перемоги.
PMEmail Poster
Top
Колібрі
Дата: Oct 30 2009, 11:03 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 5
Користувач №: 1345
З нами з: 29-October 09



Ромік, дякую що трохи мене заспокоїв. Мені зараз такі суттєві поблажки від усіх, через одруження tongue.gif
Твоя думка для мене ДУЖЕ ВАЖЛИВА, чесно. Тому я завжди казав: "давайте подзвонимо Чернишову і запитаємо його". І ми не раз Тобі дзвонили. "М'яч поза грою" про який я писав, це якраз універсальність Спартакіади. Тут про неї всі забули, тому я і вирішив нагадати.
Я переконанний, що не можна визначати переможця за кількістю виграних змагів, бо ми не можемо виключити ситуацію, за якою різні команди перможуть у всіх трьох дисциплінах. Будуть колізії, як не цього року то через 1,2,3 роки. Плюс не забувай, що на Спартакіаді є ще юнацтво, для яких ми маємо бути прикладом. А як там рахувати, коли команд 16, а то й 20? Система не є найкраще, її можна модифікувати, надаючи за перемогу більше балів, але погодься ставити за приклад ОІ це не правильно, так само як і впринципи переносити всі спортивні принципи на Спартакіаду. Головне щоб умови були рівні для всіх. Поле рівне, а мяч круглий.
Так само з кількістю гравців. Я за те, щоб ст.пл. мали інші правила, але лише у тому випадку, якщо Старшопластунська Спартакіада буде проводитись окремо від юнацької. І про це ми теж минулого року говорили. Поки вони проводяться разом, доти правила мають бути спільні. Для мене пріоритет це пластовість і юнацтво, бо ми для них працюємо. Наступна позиція - в Спартакіаді не повинні брати участь сильніші. В Спартакіаді повинні брати участь якнайбільше дрібних осередків Пласту, маленьких і великих ст.пл. куренів. Це в перешу чергу свято Пласту, а в другу спорту. Нажаль така реальність сьогоднішнього пластового життя. Ми за те, щоб команди покращували свої спортивні здібності, але якщо про команду з Іваниківки ніхто не буде знати, то як вони потраплять на Спартакіаду, за рекомендацією дяді Вані: "я бачив, вони класно грають"?. Тому ти знаєш мою пропозицію по відбіркових турах, але поки їх не можливо організувати. Я за проведення індивідуальних видів спорт (хоча б для юнацтва, а краще для всіх), це дає змогу дитині з Нижнього Березова де всього 8 пластунів (з них 3 дівчат) взяти участь у бігу і побачити це свято Пласту!
Я можу писати ще ДУУУУУЖЕ багато. Але мені не хотілось це робити тому я спочатку написав образно. Шкода що ви цього не зрозуміли. Довелось розжувати.
Тому я за нараду і організацію комітету Спартакіади з представників всіх зацікавлених від куренів, станиць і.т.д. Але знову ж таки, чи це можливо зробити? Цим потрібно займатись круглорічно. А пусті обговорення на форумах, вони ж ні до чого не приводять. Це як Шустер-live.


PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Oct 30 2009, 11:06 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



При всіх недоліках Спартакіади, читаючи всю вищенаписану словесну атаку, віддаю належне і стаю на сторону організаторів!!!
Ідея - це одне, втілення цієї ідеї в життя - зовсім інше!!! Я впевнений, що і серед організаторів є багато різних думок і пропозицій, впевнений, що і вони багато чого хотіли б змінити, проте в силу тих чи інших обставин робиться так і не інакше!!!
Ігоре, хтось придумав ровер, комусь ровер не сподобався, тому він придумав машину і т. д.
Ми маємо ПОДЯКУВАТИ організаторам і ідеологам Спартакіади!!! Чому? Бо вони дали нам можливість не тільки брати участь, але і подивитися як можна робити, оцінити всі за і проти та удосконалити або на основі цього придумати щось своє! До існуючої Спартакіади нічого подібного не було!!! Чому ми як спортивний курінь не змогли таке придумати і проводити???
Я пропоную заспокоїтися, віддати належне всім хто був причетний до створення і проведення Спартакіади, і якщо маємо інші ідеї, пропозиції, а головне бажання, то давайте втілювати їх в життя!
Ще раз пригадаю слова Солі: 500 учасників Спартакіади говорять словами організаторів!!! Значить є підтримка.
Не подобається цей формат, зроби свій і знайди 500 однодумців, яким би також цей формат сподобався!!!
Не словом, а ділом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 30 2009, 01:14 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



to Колібрі: Побачив що неправильно писав твоє прізвище. вибач, не навмисне. Про зверхність - це моє враження. Це питання етики спілкування. Це як пошук експертів ФІФА, ФІБА, МОК чи ще якогось слова на 3 літери. Повинен тебе розчарувати, на цьому форумі ти їх не знайдеш. Якщо є бажання - пошукай на інших.

Щодо оцінки. Я вважаю себе людиною яка розбирається в проведенні спортових заходів і вважаю це дає мені право давати свою оцінку. Твоє право з нею рахуватись чи ні. Я бачу попередньо з жодною оцінкою не рахувались. Але якщо ти вважаєш що ви все робили правильно і вам не потрібні такі "пусті" зауваження, які причини того що ти сам оцінюєш організацію спортивної частини на 2? Тільки не кажи через надмірну скромність. Не повірю.

Наша основна відмінність в відношенні. ми хотіли змаг б бачити спортивним, ти "щоб усі були щасливі". На спортивному змагу не можуть бути усі щасливі. Я думаю що роблячи змаг для усіх ми робимо погану послугу юнакам. Вони повинні розуміти що в житті як і в спорті вперед ідуть тільки найкращі. В цьому і цінність спортивного виховання.

І щоб закінчити хоча б одну тему предметно - щодо системи підрахунку. Для юнацтва також було б цікаво чогось навчитись, вони б вивчили прийняту у всьому світі систему підрахунку балів. 16-20 команд? На попередній Олімпіаді кількість команд яка взяла медалі було 87. Якщо в нашій ситуації будуть переможці з усіх 3 змагів, тоді треба дивитись на інші виступи.

Олекса, машину придумали не тому що комусь ровер не сподобався))) Ціль цієї дискусії не з'ясувати хто винен, а надати коментарі і покращити формат. На коментарі можна відповідати так, як ти "Ну тоді іди зроби краще", а можна прислухатись, і подумати що якщо так багато учасників не влаштовує формат, то мабуть з ним щось дійсно не так. Хіба чесно буде дякувати за якість арбітражу на футболі, за формат змагань з волейболу чи масу інших моментів. Кому повинні дякувати ЛЧ за правила які привели до дискваліфікації? Закрити очі через те що 500 учасників "щасливі"?


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Oct 30 2009, 02:24 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



QUOTE (kitela @ Oct 30 2009, 11:14 AM)
Олекса, машину придумали не тому що комусь ровер не сподобався)))


Кому повинні дякувати ЛЧ за правила які привели до дискваліфікації? Закрити очі через те що 500 учасників "щасливі"?

Не думав, що ти не зрозумієш мого образного порівняння!?!?!)))

Спартакіада - це гра, у якій є свої правила!!! Хтось ці правила придумав і встановив!!!
ЛЧ - або не вміють грати в цю гру, або не знають добре правил!!!
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 30 2009, 02:31 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Олекса, образного порівняння не зрозумів))) Краще без образних порівнянь і по суті)

Що ми обговорюємо? Чиюсь приватну гру "Спартакіада" чи крайовий пластовий спортивний захід?





--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
lomykamin
Дата: Oct 30 2009, 03:19 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 3
Користувач №: 1330
З нами з: 26-October 08



Так виглядає, шо "свято спорту" пройде без ЛЧ. Шкода витрачених на форумі зусиль, бо Калина буде без конкуренції smile.gif))
PMEmail Poster
Top
chuk
Дата: Oct 30 2009, 03:23 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 276
Користувач №: 13
З нами з: 1-December 05



QUOTE (lomykamin @ Oct 30 2009, 03:19 PM)
Так виглядає, шо "свято спорту" пройде без ЛЧ.

Так виглядає, що свято спорту взагалі не пройде


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
Колібрі
Дата: Oct 30 2009, 03:40 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 5
Користувач №: 1345
З нами з: 29-October 09



2 kitela: Друже, про яку етику спілкування ти говориш, коли перший дозволив собі образу, а якщо точніше другий, після Оленки. Чи процитуй в моїх постах образу чи в бік когось конкретно чи тим більше в бік куреня. Я вже не кажу про те, що до людини прийнято звертатись на імя , або через нік чи псевдо. Чи перекручування слів це теж етично з Твого боку? Я писав, що все що робиться на Спартакіаді робиться неправильно, але інакше не виходить. Що на це відповів Ти? Що я вважаю Спартакіаду бездоганно організованою (вибач що не дослівно). Раджу проаналізувати все вищенаписане на "тверезу" (тобто свіжу) голову. Ми колись в міні-футбол грали мячем 5-го розміру. Ну зараз же граємо 4-го. Я можу ще з 20 прикладів навести. Те, що вони не всім помітні навіть краще. Ніхто не проти змін. Є багато умов про які можна дізнатись безпосередньо роблячи захід. Але Ти про них ніколи не дізнаєшся пишучи на форумах. Ми старались враховувати все, що можемо зробити, але якщо воно підходить для всіх команд без виключень. То ж, повертаючись до етики спілкування, хочу подякувати Олексі, за його останні пости. Це по чоловічому.
Тримайтеся! Головне здоров'я!
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 30 2009, 05:17 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



2 Колібрі: зрозуміло що діалогу у нас не вийде. Не виходить у вас робити правильно, значить не виходить. Можливо у когось іншого вийде.

А щодо мячів - вітаю з прогресом. Ми до речі на жодній з спартакіад пятіркою не грали, завжди з собою четвірку привозили, який і використовували усі команди на змаганнях серед ст.пл.



--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Nov 3 2009, 08:11 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Ого, Голутяк... Ти такий вихований... І Олексі подякував, і Роману сказав, який він класний пацан. Просто жир))))))
Може критику почав би сприймати і за неї дякувати?! smile.gif

Пе.Ес: хлопці не ведіться, він просто заробляє дивіденди biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Nov 4 2009, 10:21 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



Ми також! rofl.gif
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Nov 4 2009, 05:22 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



QUOTE
VII Крайова Спартакіада переноситься.
В понеділок 2 листопада 2009 р. відбулася чергова нарада оргкомітету Крайової Спартакіади. На ній прийнято рішення перенести проведення заходу до завершення карантинного режиму в Івано-Франківській області. Про дати проведення Спартакіади буде повідомлено в наступних новинах.


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 5 6 [7] 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll