Сторінки: (8) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання »  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спартакіада-2009
MOЯ
Дата: Oct 22 2009, 07:36 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



До Андрія:
Андрію, можливо ти просто не звернув увагу, але ця тема є для загального перегляду!!! Можливо через це і були витетрі твої коментарі!? Впевнений, у закритій вітці їх ніхто б не рухав!
Чи не так, модераторе? biggrin.gif

До Ігора:
Я погоджуюся з хлопцями і бачу не один недолік у організації змагу Охримовича. Віддаю належне організаторам Спартакіади. З кожним роком вони прогрусують!!! Соломієн коментар - це коментар 500 учасників Спартакіади!!! Нам потрібно знайти 500 учасників нашого змагу, які б говорили нашими коментарями!!!
Ти, Ігоре, чи неєдиний, хто не бачить проблем: де взяти кошти на проведення акції такого масштабу; як правильно організувати таку акцію... Але це покищо тільки на словах!? Змаг Охримовича - не та акція, яку можна співставляти з твоїми словами!!!
І не забувай важливе Ханське правило: "Без команди - військо гине!!!" А коли ти візьмешся за організацію крутішого змагу а ніж Спартакіада, твоя команда (не забувай про це) не буде мати часу, ВОНА ж - працює!!! rofl.gif
Ще дешо хотілося б сказати, та маю бігти, продовження буде...!!! biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
krilyk
Дата: Oct 22 2009, 09:56 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 177
Користувач №: 22
З нами з: 9-December 05



QUOTE (MOЯ @ Oct 22 2009, 05:36 AM)
Ще дешо хотілося б сказати, та маю бігти, продовження буде...!!! biggrin.gif

інтригант biggrin.gif


--------------------
PMEmail PosterICQ
Top
kitela
Дата: Oct 22 2009, 11:11 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Олекса, якщо ти вже прибіг...)

ми про різні речі говоримо, недоліки будуть у всіх заходах. на останній олімпіаді в пекіні вони також були і на наступній в лондоні будуть. Я не про це.

Я ще раз кажу, що вважаю спартакіаду гарним заходом, просто цей захід не є спортивним, а більш культмасовим, по типу "Веселі старти".

Наш захід є спортивним, але менш культмасовим.

Чи потрібен спортивний захід на 500 людей, може і ні. Формат спортивного змагу має свої обмеження. обєктивно з тією кількістю залів і часу неможливо провести спортивний змаг на ту кількість людей (500). Значить треба або зменшувати кількість людей, або зменшувати кількість видів спорту або збільшувати кількість залів або змінювати програму.

Вибір один - треба щось змінювати. Але організатори вважають що спортивною програмою можна пожертвувати а культмасовою ні. питання пріорітетів.

Такий і Змаг.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 22 2009, 11:15 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



І ще одне. Раз тут у нас така дискусія і так чи інакше народилось порівняння "Спартакіади\веселих стартів" з змагом Охримовича, чую є якісь зауваження по нашому змагу. Можна предметно що не так?


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 22 2009, 11:23 AM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



QUOTE (kitela @ Oct 22 2009, 12:15 PM)
І ще одне. Раз тут у нас така дискусія і так чи інакше народилось порівняння "Спартакіади\веселих стартів" з змагом Охримовича, чую є якісь зауваження по нашому змагу. Можна предметно що не так?

Для цього пропоную створити окрему тему wink.gif Щоб не плутатися rolleyes.gif


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Oct 22 2009, 11:26 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



Тепер, Ігоре, абсолютно з тобою згідний!!!
Нарешті розібралися в ситуації. Бо все починалося так, що ми бакланили організаторів Спартакіади, а насправді причина не в організаторах, а у назві змагу!:-) ВЕСЕЛІ СТАРТИ - назва просто СУПЕР для того формату, який наразі маємо (я про саму Спартакіаду)!
І в тому, що на наш змаг не потрібно 500 людів :-) з тобою, Ігоре, погоджуюсь!!! У Лізі Чемпіонів також не всі виступають (хоча бажаючих море), є попередній відбір!!!
PMEmail Poster
Top
Андрій
Дата: Oct 22 2009, 01:51 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 18
Користувач №: 1340
З нами з: 6-March 09



sad.gif
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 22 2009, 02:34 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Андрію:

По модератору ми солідарні. немає такого поняття як коментар не по темі. Це все галіма цензура. СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! Тому модератору незарах!

По грі. Гра була така яку а) самі показували б) давали показувати суперники.
Але тут обговорювалась організація заходу а не організація гри. По грі до кожного з нас є питання. І до тебе також. І до мене і до модератора, до всіх.

По змагу Охримовича не читав твоїх коментарів, ти мені їх в очі сказати не захотів (а мав би). Так що відповісти немає чого.



--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Сабєц
Дата: Oct 22 2009, 03:32 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



Кітелла ,не намагайся бути хитріше за всіх!!! треба визнавати свої помилки!!


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
solo
Дата: Oct 22 2009, 04:36 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 42
Користувач №: 1294
З нами з: 22-March 08



QUOTE
Соломієн коментар - це коментар 500 учасників Спартакіади!!! Нам потрібно знайти 500 учасників нашого змагу, які б говорили нашими коментарями


до Олекси:

шото я натяків не розумію...

хоч, зрештою, твої слова - це велика утопія(сумарна к-сть хлопців на таборах дуууже далека до 500).
і в кінці кінців, для чого вам стільки людей, щоб говорили вашими коментарями!?

і взагалі, розслабтесь, що ви причепились до тієї Спартакіади?! у вас що, справ нема?! чи своїх нормальних спортивних акцій?!
всі причини, чому це більше культмасовий захід очевидні.
а то розмусолили на 4 ст.


--------------------
Найбільший проект твого життя - твоє власне життя
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 22 2009, 07:31 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



QUOTE (Сабєц @ Oct 22 2009, 01:32 PM)
Кітелла ,не намагайся бути хитріше за всіх!!! треба визнавати свої помилки!!

Сабо, відповідь на твою репліку тут

http://kalyna.org.ua/forum/index.php?showt...st=0&#entry7325

Соля, не заважай))) у нас новий вид спорту - рубалова на форумі))) іноді проходять удари нижче пояса, але то так в більшості випадково)


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Андрій
Дата: Oct 22 2009, 08:19 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 18
Користувач №: 1340
З нами з: 6-March 09




.
PMEmail Poster
Top
Пашка
Дата: Oct 22 2009, 11:13 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 117
Користувач №: 1289
З нами з: 10-March 08



Відбір команд буде по презентаціям ohmy.gif


ай ес ін шоккк huh.gif


--------------------
Я знаю , що я нічого не знаю
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Oct 23 2009, 07:16 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



QUOTE (solo @ Oct 22 2009, 02:36 PM)
QUOTE
Соломієн коментар - це коментар 500 учасників Спартакіади!!! Нам потрібно знайти 500 учасників нашого змагу, які б говорили нашими коментарями


до Олекси:

шото я натяків не розумію...

хоч, зрештою, твої слова - це велика утопія(сумарна к-сть хлопців на таборах дуууже далека до 500).
і в кінці кінців, для чого вам стільки людей, щоб говорили вашими коментарями!?

Ех, Соломія, Соломія!
Вибач звичайно, але якщо не розумієш, то спочатку зрозумій, а потім продовжуй говорити!!! А так, сама призналась, що не зрозуміла, а потім відверто ОБРАЗИЛА!!!! sad.gif (але я не гніваюся, непереживай. Списую це на те, що можливо ти була змучена або неуважна, коли це все читала і щось недочитала!;))
Насправді ж потрібно було читати моє повідомлення без ворожого настрою (чому він у тебе до мене такий - це для мене загадка!?!?!?!?!), адже на твою підтримку були написані ці слова!!! Шкода, що ти цього не зрозуміла! sad.gif

Моя пропозиція, щоб Спартакіада, на якій Калина візьме всі перші місця (нажаль цього ще ніколи не було), була останньою для ветеранів, після цього потрібно буде дати зелене світло "золотій маладьожі", а самим практично долучитися до організації Спартакіади (суддівство, визначення регламентів, відповідальність за спортивну частину)! І в такому випадку, наступні переможці Спартакіад будуть грати не з оргкомітетом, як це зазвичай було, а з АБСОЛЮТНИМ ЧЕМПІОНОМ всіх років!!!! biggrin.gif Бо через наші спортивні амбіції, ми ніби хочемо долучитися до організації, але водночас хочемо і побігати, позмагатися! Двох зайців важко вполювати, тому доведеться від чогось відмовлятися або від нормального формату, або від участі!!!

До Андрія:
Годі роздувати бульки... Проїхали... Все нормально... Буває... Вернись в сім"ю!!!!! biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
solo
Дата: Oct 23 2009, 08:44 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 42
Користувач №: 1294
З нами з: 22-March 08



Олекса,

ну ти мене вранці і розсмішив biggrin.gif

а) відверто ображати я тебе не хотіла)
б)настрою ворожого абсолютно не було tongue.gif
звідки ти то взяв?!

просто слова твої були двозначні..як не крути, але нам філософам, треба розглядати 2 сторони медалі. от воно і дається взнаки)))


--------------------
Найбільший проект твого життя - твоє власне життя
PMEmail Poster
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll