Офіційний сайт «Загону «Червона Калина» |
|
Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація ) | Вислати повторно листа для активації |
Сторінки: (2) [1] 2 ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) |
chuk |
Дата: Apr 10 2008, 12:31 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 276 Користувач №: 13 З нами з: 1-December 05 |
Паркур річ не нова, але таке враження що зараз набуває найбільше обертів.
Якось в себе в місті бачив, як підлітки бігають, скачуть, падають аля трейсери))) Як Вам взагалі той ПАРКУР? Хтось з Вас "натикався" в житті на трейсерів профі? Цікаве відео по темі: http://video.bigmir.net/show/50183 -------------------- |
romik |
Дата: Apr 10 2008, 02:53 PM
|
Група: Admin Повідомлень: 857 Користувач №: 12 З нами з: 30-November 05 |
Пацани вигрібають, нічо не скажеш! знаються на річах))))
Але серйозних в києві поки не бачив... -------------------- |
r0nya |
Дата: Apr 10 2008, 03:27 PM
|
Адмініще Група: Admin Повідомлень: 45 Користувач №: 1275 З нами з: 27-November 07 |
Я деякий час цікавився, чим новим видом "сумнівних розваг". Я від нього в захваті. Але єдине що я зустрічав, так це відеоролики на Youtube, і все.
Взагалом паркур задумувався, як система тренувань для французьких пожежників, але її так і не затвердили по якихось причинах. Зате непогано він прижився в масах Самий екстримальний вид паркура -- це Freerun --для любителів підвищеної дози адреналіну в крові, де без захисних щитків, на повній швидкості долаються всі перешкоди, від стін і до автомобілів (як рухомих так і нерухомих). Ось тут відео, як це виглядає, а виглядає воно, як на мене, надзвичайно шикарно -------------------- |
vus |
Дата: Apr 10 2008, 03:30 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 281 Користувач №: 23 З нами з: 12-December 05 |
Знаю Сабо тим цікавиться.
Більше хай сам розкаже. -------------------- заЧеКай!
|
chuk |
Дата: Apr 10 2008, 03:40 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 276 Користувач №: 13 З нами з: 1-December 05 |
Будем чекати коментів Сабо...
Роня, а чому "сумнівних"? Слух, а ти дивився відео, яке я в першиму пості виложив? Мені здається воно ефектніше за твоє -------------------- |
Enigma |
Дата: Apr 10 2008, 04:21 PM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
Ну хлопаки силу в руках мають добру...
і я ніколи не бачила таких екстремалів, мабуть тому, що вони тренуються там, де є для цього сприятливі умови - якісь зруйновані будівлі тощо, а там я не ходжу. Хочу займатися капоейро.... класне бойове мистецтво, що поєднує танець і власне елементи бою.... там також подібні приколи є. Але Сабо казав, що в Рівному то трохи не так. Точно не знаю... -------------------- [COLOR=purple]
|
Сабєц |
Дата: Apr 10 2008, 06:59 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
http://parkour-streetskip.mylivepage.ru Рівненське відео!!!!дивіться відразу третє!!!!
www.tracers.ru Спільнота трейсерів України!!!! тут є все!!!! У Києві дуже багато кльових трейсерів!!! -------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
Сабєц |
Дата: Apr 10 2008, 07:09 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
НА рахунок капуейро!!!!! то У Рівному є один тренер,,,він кльовий просто не знає як це подати учням!!!! і там дуде багато медитації(З неї толку)!!
-------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
$naiper |
Дата: Apr 10 2008, 08:01 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 120 Користувач №: 27 З нами з: 21-December 05 |
Краще вже йти на Бойовий гопак, чи Асгарду якщо є.
Нашо тобі бразильське? -------------------- А шо тут треба шось писати?
|
r0nya |
Дата: Apr 10 2008, 08:06 PM
|
||
Адмініще Група: Admin Повідомлень: 45 Користувач №: 1275 З нами з: 27-November 07 |
Є у Києві такий "клуб сумнівних розваг імені Сьоми" -- чуваки просто обожнюють екстрім. Тому інколи прийнято в жарт говорити замість "екстримальні розваги" -- "сумнівні". (А ми ж то знаєм, що від цих розваг задоволення море ) Відео, я не дивився, оскільки я його добрий десяток разів вже бачив. Це було перше відео, з якого я і дізнався що така річ у природі існує. -------------------- |
||
r0nya |
Дата: Apr 10 2008, 08:14 PM
|
||
Адмініще Група: Admin Повідомлень: 45 Користувач №: 1275 З нами з: 27-November 07 |
Бразилійське, українське -- головне, що є бажання займатись і це дуже добре (тільки, щоб це на рівні бажання не залишилось). PS: Асгарда -- для дівчат. -------------------- |
||
Enigma |
Дата: Apr 11 2008, 11:08 AM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
Щодо медитації в бойовому мистцетві чи взагалі, то вона потрібно, але до того треба дорости...... то щось на зразок Пласту - ти або пласнут всією душею, або на довного не затримуєшся.
Сабо, треба мені з тобою поговорити про то. Щось мені ще цікавіше стало. Бо бальні танці не поперли Бойовий гопак мені чомусь не подобається.... а в капоейро музичка гарна. Де мене ще не було -------------------- [COLOR=purple]
|
$naiper |
Дата: Apr 11 2008, 01:38 PM
|
||||
Група: Червона Калина Повідомлень: 120 Користувач №: 27 З нами з: 21-December 05 |
А Енігма не дівчина? -------------------- А шо тут треба шось писати?
|
||||
Enigma |
Дата: Apr 11 2008, 02:10 PM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
Enigma - то загадка ...... але переважна більшість присутніх на форумі знають хто є хто.....
Роня хотів напевно дати мені пораду, куди краще податися....... -------------------- [COLOR=purple]
|
r0nya |
Дата: Apr 11 2008, 02:12 PM
|
||
Адмініще Група: Admin Повідомлень: 45 Користувач №: 1275 З нами з: 27-November 07 |
Саме так все і було -------------------- |
||
Сторінки: (2) [1] 2 |