Офіційний сайт «Загону «Червона Калина» |
|
Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація ) | Вислати повторно листа для активації |
Сторінки: (3) 1 2 [3] ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) |
Enigma |
Дата: Apr 14 2008, 04:31 PM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
Зарплату, кажеш....... так багато тобі віддати не можу....
насправді заробити зараз можна і досить нормально, якщо не лінуватися і не боятися вчитися. в мене робота зі спеціальністю не пов"язана і багато довелося просто з книг брати. такощо Сабо, якщо трохи напрягтися і не відмазуватися, що немає часу (тепер я знаю на що ти його витрачаєш ) тоді всьо буде круто. Ти ж дивився фільм "Секрет". Що не помагає??? то подивися ще раз, або принеси диск і я тобі перепишу "Секрет ІІ". В Пласті є багато того, що ні за які гроші не купиш.... ідея, дух (який зараз ледь тліє), товариство. тут гроші не треба.... -------------------- [COLOR=purple]
|
Сабєц |
Дата: Apr 15 2008, 06:47 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
Може долучися до мене і до того чим я зараз зяймаюся!!!
Диск принесу,але у таку дурню мало вірю!!! Не вірю в долю,вірю у власні сили!! -------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
Enigma |
Дата: Apr 16 2008, 09:22 AM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
А чим то ти зараз займаєшся???? Може й долучуся!!!!!
і я в долю не вірю.... але вірю в те, що ми створюємо наше життя, і вірю в матеріальність думок (переконалася на власному досвіді в цьому), саме про це і розповідається в цих фільмах... але якщо ти хочеш їх подивитися, то це означає, що якось воно тебе все рівно зачепило .. -------------------- [COLOR=purple]
|
Enigma |
Дата: Apr 16 2008, 09:25 AM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
Бачу, що з Указу наша розмова плавно змінює тему.... напевно треба вигадати новий заголовок.....
-------------------- [COLOR=purple]
|
Сабєц |
Дата: Apr 18 2008, 07:25 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
Фільми трохі і зачепили,,,просто хочу про це більше дізнатися!!!! може якось і собі спробую!!! хто його зна???
-------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
Enigma |
Дата: Apr 21 2008, 11:54 AM
|
Група: учасники Повідомлень: 69 Користувач №: 1282 З нами з: 18-February 08 |
До речі в Рівненській області державна адміністрація різко заворушилася стосовно новоствореного Указу... тепер мало не кожного дня ходимо на зустрічі до всіляких начальників управлінь...
от було питання "Хто Указ реалізовувати буде?", то в нас під відповідь попала я, посада зобов"язує... а мо шось з того і вийде... -------------------- [COLOR=purple]
|
Сабєц |
Дата: Apr 24 2008, 01:27 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
Може і вийде хто його зна!!!побачим через чотири роки!
-------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
Сторінки: (3) 1 2 [3] |