Сторінки: (8) « Перша ... 4 5 [6] 7 8   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спартакіада-2009
kitela
Дата: Oct 26 2009, 05:01 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Вибачте якщо забагато порівнянь і світової практики.

правила жеребкування на чемпіонат світу з футболу 2010 змінили вже в процесі ігр у відбіркових групах. І нічого з ФІФА не сталось. Просто змінили правила бо вважали що так правильно і повідомили усіх учасників.

Оргкомітет Спартакіади не такий мобільний як керівництво ФІФА. Зрозуміло.

Олено, як щодо пункту 2?


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 26 2009, 05:30 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



Мене дуже цікавить формулювання відмов.
Чому не можна збільшити кількість людей в команді? чому не можна нормально визначати переможця?


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
vus
Дата: Oct 26 2009, 05:34 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 281
Користувач №: 23
З нами з: 12-December 05



Сьогодні бачив Стаса Провального він казав, що жодних проблем з зміною правил він не бачить.


--------------------
заЧеКай!
PMEmail PosterICQ
Top
lomykamin
Дата: Oct 27 2009, 07:32 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 3
Користувач №: 1330
З нами з: 26-October 08



ЛЧ.
Сорі, вставлю свої 7 копійок smile.gif Як каже одна забута рекляма : "бабушка, новий вєк на дварє..." Зара кожен пластун, відповідно і член оргкомітету має компутер і може радитись з усіма онлайн, і там жеж обговорити всі нюанси задовго до якихось формальних нарад.
Пункд 2. Мабуть є досить учасників, котрі НЕпотребують організованої ночівлі і харчування. ЗА їх рахунок можна збільшити число гравців в командах. Для цього див п.1.
Пункд 3. Індивідуальне метання (ікри, туди-сюди, тощо), біг ... потребують обгрунтування, м"якокажучи. Пласт - це що? Збіговисько неформалів? Чи ми можемо виховувати людей, здатних відстоювати активну громадську позицію? ЧОму б, як індивідуальні види, не запропонувати силові змаги: рукоборство, боротьба, важка атлетика?
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 28 2009, 06:39 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (kitela @ Oct 26 2009, 05:01 PM)


Олено, як щодо пункту 2?

Коли я читала в мене відразу виникло наступне питання: "А якщо вони не в змогі виставляти 2 команди?"
А за цим наступна відповідь: "То хай не виставляють" biggrin.gif
Але щось в тому не те.
Мені здається, що краще би було вважати призом- участь в наступних змаганнях без відбіркового туру.

Чим більше з вами переписуюсь, тим більше розумію, що потрібно міняти концепцію.
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 28 2009, 08:00 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Олено, так у нас і немає відбіркового турніру.

Якби був - було б простіше.

А так у нас\у вас вибір брати на турнір кращих за спортивним принципом, чи кращих за тим хто кращі твори пише\презентації робить (як сьогодні).

у нас є декілька куренів які, так сталось, зібрали у своїх рядах кращих спортовців. у нашій ситуації виходить це їх вина. Могли б бути у якомусь лівому курені - писали б нормально твори і все б було нормально - їхали і брали б участь у спартакіаді. А так вони у сильному курені і хоч на голову сильніші від інших але на спартакіаду їхати не можуть. Справедливо? Для людей які мислять категоріями як писати твори може і так, для людей які вважють що на спортивному змазі повинні керуватись спортивним принципом - ні

Як виправити ситуацію. Можна
1. керуватись рейтингом команд, який щороку складає ЧК за підсумком крайових змагань по футболу. Повір нам, там усі найсильніші (як мінімум по футболу)
2. зробити відбірковий турнір - але як показує практика це немає кому робити.
3. встановити що кращий курінь має право виставити на наступне змагання дві команди. Це право, якщо не захоче - не буде користуватись правом.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Колібрі
Дата: Oct 29 2009, 10:06 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 5
Користувач №: 1345
З нами з: 29-October 09



Привіт Чернишов енд Ко! Вперше за останні 7 років, можу говорити, писати, думати і все таке про Спартакіаду не як член оргкомітету.
Перш за все хочу попросити вибачення у Роміка за те, що не відписав на його лист. Я його таки нещодавно побачив, бо вже років зо 2 не користуюсь тією скринькою, але відписати таки часу не знайшов, та й вже не було необхідності.
Тепер по суті. От почитав я це все і нічого нового не зрозумів. Чому? Бо все ітак давно ясно.
КОЖЕН намагається зробити Спартакіаду ПІД СЕБЕ.
На кожен аргумент можна знайти контр.
Насправді це все "гра без м'яча". Бо його давно викопнули за поле.
І знаєте, що є цим м'ячем у нашому випадку. Це є той принцип Спартакіади яким оргкомітет не можуе пожертвувати. Він називається УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ!. От якби Ви грали м'ячем, а не повітрям, то можливо 30% постів просто би відпали. Якщо хочете, то можу рописати деталі, але я справді не хочу це робити. Повірте, все що робиться - робить НЕПРАВИЛЬНО, але правильніше з огляду на цей м'яч зробити наразі (говорю лише сьогоднішньою категорією)неможливо, бо інакше він знову опиниться за полем.
І на останок, Чернишов, поясни там декому хоча б те, що залік на ОІ є неофіційним. Це так просто нестримався)))
Не ображайтесь. Я Калину люблю. Бажаю Вам перемоги з абсолютними показниками wink.gif
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 29 2009, 12:32 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



Здоров, Голутяк! friends.gif
Раз ти не в оргкомітеті, може ше й в команді якісь зіграєш цього року? wink.gif Можна би і трухнути кістьми wink.gif
Шота ти, Віталічок, занадто складними аналогіями описав ситуацію з Спартакіадою або то в мене затяжкий робочий тиждень видався, але то таке rolleyes.gif
Говорив з Сіроманцем зранку. Передаю зміст розмови.
Найперше, цього року не буде ніякого обмеження по кількості людей в стпл команді. З цим остаточно вирішили і домовилися.
Друге питання - бали, за якими визначається абсолютний переможець. Сказав Сірома, шо цього року вже не будуть нічого міняти, бо "народ не зрозуміє". Хоча й погодився, шо минулорічна ситуація, коли ми чортів в двох фіналах обіграли, а в одному виді спорту вилетіли і нічого не взяли, а чорти виграють той вид і набирають більше балів, вийшла м"яко кажучи не зовсім чесною. Але цього року знов буде те саме з балами.
Третє - формат змагань. Якшо реально подивитися (зараз маємо по 10хв тайми в футболі і баскеті, і з 1 партії волейбол), більшого на один день і не потрібно. Та й не влізе в один день більше.
Підрезюмував Сірома розмову тим, що цьогорічний оргкомітет дуже оновився. Старші (в тому числі і Голутяк) вирішили свалити в один час і скинули всьо на плечі молодших. А ті, в свою чергу, бояться відразу шось кардинально поміняти, бо (далі додаб від себе) прийдуть старші і надають по дупі за то, шо поламали то, шо стільки часу будувалось.

До Столяра
Давайте приїжджайте таки найсильнішим складом. Позмагаємось нормально wink.gif drinks.gif


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 29 2009, 12:34 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



QUOTE (Колібрі @ Oct 29 2009, 11:06 AM)
Перш за все хочу попросити вибачення у Роміка за те, що не відписав на його лист. Я його таки нещодавно побачив, бо вже років зо 2 не користуюсь тією скринькою

Красавєц, Голутяк biggrin.gif Дякую, шо хоч тут повідомив)


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 29 2009, 02:57 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (kitela @ Oct 28 2009, 08:00 PM)

А так у нас\у вас вибір брати на турнір кращих за спортивним принципом, чи кращих за тим хто кращі твори пише\презентації робить (як сьогодні).


Нема такого принципу. В пріорітеті ставляться переможці Спартакіад!!!!!!!!
Якби відбирали так, то Калина б не попадала. Не в образу smile.gif
А призентації тільки для того, щоб відібрати, коли є дуже спірні питання.
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 29 2009, 03:04 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (kitela @ Oct 28 2009, 08:00 PM)
1. керуватись рейтингом команд, який щороку складає ЧК за підсумком крайових змагань по футболу. Повір нам, там усі найсильніші (як мінімум по футболу)

Всі команди, які стали переможцями станичних, окружних стартакіад були відібрані для змагань.
Так шо не нада pardon.gif
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 29 2009, 03:15 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (romik @ Oct 29 2009, 12:34 PM)
До Колібрі: І на останок, Чернишов, поясни там декому хоча б те, що залік на ОІ є неофіційним. Це так просто нестримався)))



Він рахується неофіційним тільки тому, що МОК і НОК його не визнає (оскільки ОІ змагання спортсменів, а не країн. Для тьомних!!!!!).
Але цього, "неофіційного заліку" чекає весь світ.
Це так, не стрималась! pardon.gif
PMEmail Poster
Top
Колібрі
Дата: Oct 29 2009, 04:12 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 5
Користувач №: 1345
З нами з: 29-October 09



Дякую, що просвітила тих хто себе таким вважає. Сподіваюсь це буде корисне і тим хто називає штовхання ядра метанням, або рахує гол при заступі воротаря з мячем в руках однією ногою за лінію воріт. Далі стримуюсь.

І все ж він рахується НЕОФІЦІЙНИМ!
І МОК і НОК! Цікаво, як так їхні думки співпали biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 29 2009, 06:11 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Ну ти й тупак.
Не в оброзу biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 29 2009, 06:57 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Роман, раз зайшла така мода писати через звертання до тебе, скажи будь-ласка:

Хто такий Готуляк, і ким він є, раз дозволяє собі писати такі зверхні імейли?

Зрозуміло що Готуляк брав участь в оргкомітеті попередніх Спартакіад. Але таке враження що ці Спартакіади були проведені на найвищому рівні і претензій до оргкомітету ніхто не мав. Якщо його цікавлять думки учасників - то організація спортивної частини на останній, як мінімум, була дуже слабенькою, десь на 3 по п'ятибальній. Те що ці претензії ніхто не враховував це інше питання.

Готуляк, це мабуть твоє прізвище, є прохання називати все своїми словами. Якщо ти вважаєш що є найбільш розумним із усіх, усе сказане ти вже чув, і тут народ несе в черговий раз єресь, міг би не тратити час на аналогії мяча з повітрям, які я до речі також не зрозумів. Ти нова людина тут і можливо не зрозумів зразу - це форум на якому пишуть по темі і предметно.

Якщо є трошки часу, знань і поваги до того кому пишеш - напиши прямо з чим погоджуєшся а з чим ні і чому.

По нарахуванню балів за медалі на Олімпіаді - ніхто і не казав що цей залік є офіційним. Чому? Олена повністю відповіла. Але МОК публікує цей залік, таким чином визнаючи його методологію. Якщо ти вважаєш цю методологію невірною - обгрунтуй вірність існуючої (що використовується на Спартакіаді). А краще надай приклад її використання хоча б десь в світі.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 4 5 [6] 7 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll