Forum Rules Правила Форуму
Сторінки: (8) « Перша ... 4 5 [6] 7 8   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ВФВ, Проект до МРСК
kitela
Дата: Feb 16 2009, 10:04 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Микола і Діма,

От як ми встановлюватимемо вимоги для проходження проби? зрозуміло є діти які займаються спортом, з ними простіше.

Є ботаніки, яких у пласті багато. Не знаю що вони роблять на фізкультурі але...

у нас два варіанти - залишити їх в спокої, ставити прості вимоги - щоб хоч зарядку робили і мінімально займались спортом, або
ставити серйозніші вимоги, для прикладу хоча б на 3 в школі. ви за це? я ніби також не проти, але чи це реально.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
shyyko mykola
Дата: Feb 16 2009, 10:21 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 188
Користувач №: 19
З нами з: 8-December 05



я за те, щоб ставитись до виконання проб дуже просто, так як ти і пишеш, (як до ботаніків), але до ВФВ мабуть як до якогось юнацького розряду. Щоб казали: у мене перший юнацький ВФВ по біатлону!!!! Чи пінгпону..... Ну щось на цей взірець..... Або дісно: пл.скоб.спортовець (на взірець пл.скоб.гребець). Для дискусії.
PMEmail Poster
Top
krilyk
Дата: Feb 17 2009, 05:07 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 177
Користувач №: 22
З нами з: 9-December 05



QUOTE (shyyko mykola @ Feb 16 2009, 08:21 PM)
я за те, щоб ставитись до виконання проб дуже просто, так як ти і пишеш, (як до ботаніків), але до ВФВ мабуть як до якогось юнацького розряду.

+ 1 за Миколу.

В пробі прописати декілька обов"язкових фізичних вправностей на різні "частини тіла", тобто наприклад:
І Проба (вік 11-13 років)
- руханка (особиста гігієна) - обов"язкові!!!
- відтискань - 10 раз
- підтягувань - 6 раз
- присідань - 20 раз
- біг 60 м - 12 с
- прес - 20 раз/хв

Для решти проб відповідно до вікових вимог в школі на оцінку "3".

ВФВ розбити на 3 розряди для кожної проби (нормативи відповідно до вікових обмежень в пробі):
3 розряд - нормативи школи на "4" + знає правила гри мінімум 3 спортивних ігор (в одну з них грає або займається нею в ДЮСШ).
2 розряд - нормативи школи на "5" + знає правила гри мінімум 5 спортивних ігор (в дві з них грає або займається однією в ДЮСШ).
1 розряд - нормативи школи на "5" + знає правила гри мінімум 10 спортивних ігор (в три з них грає або займається нею в ДЮСШ).

вносьте корективи і пропозиції....


--------------------
PMEmail PosterICQ
Top
kitela
Дата: Feb 17 2009, 05:51 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



не проти, коментарі

ті нормативи які перерахував Крілик і є десь на 3 в школі,
тому у нас варіанти - або так і сформулювати правило - виконання вимог стандартів шкільної програми для свого віку на оцінку "задовільно" або
взагалі забити, фактично у нас всі здають на оцінку "задовільно". через фізкультуру ще ніколи нікого не звільняли зі школи.

Думаю варто все ж таки притриматись першого варіанту, однак тут питання чи виховник повинен самостійно перевірити окремі вимоги, чи покладатись на оцінки з фізкультури. Як варіант, можна для того щоб спонукати до прогресу (а це основне) вказати що юнак зобовязаний показати покращення своїх результатів у порівнянні з минулим роком (можна щодо позицій які дав Крілик), що зобовяже виховника зробити заміри коли приймає юнака і відслідковувати це кожного року.

По ВФВ - пропоную не робити ніяких розрядів. Зробити нормальні високі стандарти і одну відзнаку. тільки бути реальними. з нас ніхто не знає правил 10 спортивних ігор (і жодна людина не займається 3 видами спорту в ДЮСШ займаються 1 від сили 2 але серйозно)


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
krilyk
Дата: Feb 17 2009, 06:02 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 177
Користувач №: 22
З нами з: 9-December 05



QUOTE (kitela @ Feb 17 2009, 03:51 PM)
(і жодна людина не займається 3 видами спорту в ДЮСШ займаються 1 від сили 2 але серйозно)

я так і написав, що хоч однією займається в ДЮСШ


--------------------
PMEmail PosterICQ
Top
$naiper
Дата: Feb 18 2009, 11:51 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 120
Користувач №: 27
З нами з: 21-December 05



QUOTE (kitela @ Feb 17 2009, 03:51 PM)
так і сформулювати правило - виконання вимог стандартів шкільної програми для свого віку на оцінку "задовільно"



Так можна сформулювати, але ті вимоги все одно треба прописати, щоб їх не шукати.

Підтримую, що в пробі треба писати вимоги на трійочника.
І всіма руками за те, що написав Ігор. Щоб був прогрес.

Можливо треба вписати в пробі, що раз у рік пластун має здати\пройти певні спортивні вимоги. Це:
1. Стимулюватиме дітей (і ботанів зокрема) до вдосконалення. Бо ж перевірка буде, та й перед друзями показати себе.
2. Сприятиме проведенню курінних, станичних назвем їх днів спорту, де в веселій атмосфері можна буде здавати вимоги.
3. Якщо будуть зафіксовані такі дані, то ми їх можемо просити писати в зголошенні на СВТ.


За ВФВ.
Я особисто теж за одне ВФВ в ідеалі, але тоді діти будуть не в рівних умовах.
13 річний не здасть напевне тих вимог, які ми напишем, хоча він на свій вік буде дуже спортивним. Тобто я про те, що й Крілик. Треба врахувати вікову категорію.
Тому мені здається, що робити одне ВФВ несправедливо.

)))) Дякую, Олекса, бо я не зрозумів тебе Микола.
Відредагував свої ФВФ.


--------------------
А шо тут треба шось писати?
PMEmail PosterICQ
Top
kitela
Дата: Feb 18 2009, 12:39 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



QUOTE ($naiper @ Feb 18 2009, 09:51 AM)
За ФВФ.
Я особисто теж за одне ВФВ в ідеалі, але тоді діти будуть не в рівних умовах.
13 річний не здасть напевне тих вимог, які ми напишем, хоча він на свій вік буде дуже спортивним. Тобто я про те, що й Крілик. Треба врахувати вікову категорію.
Тому мені здається, що робити одне ФВФ несправедливо.


Діма, вимоги в будь-якому випадку повинні бути для певного віку, так як і в діючих на сьогодні вимогах. взяти як казав Крілик стандарт - це має бути як 5 з плюсом в школі і на основі державних стандартів зробити правила ВФВ для певного віку.

робити різні ВФВ який сенс, для 13 річного виконати свої вимоги не легше ніж для 16 річного свої. цінність такого ВФВ повинна бути однакова.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
$naiper
Дата: Feb 18 2009, 01:46 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 120
Користувач №: 27
З нами з: 21-December 05



Погоджуюсь.
Я тебе не так зрозумів, коли ти писав про одне ВФВ.

Тобто, ВФВ повинно бути одне для певної вікової категорії. Але їх буде декілька, бо буде декілька вікових категорій. Тому, у мене вийшло не одне ВФВ smile.gif

Але, так як ми ВФВ уже збираємося не привязувати до проби (бо на пробу будуть свої вимоги), то тепер потрібно визначитись як поділити на вікові категорії від 11 до 18 років. Можна ж поділити і на дві вікові групи, і на пять.

Є ще варіант поділу на ВФВ по ступеням (учасник, розвідувач, скоб).


--------------------
А шо тут треба шось писати?
PMEmail PosterICQ
Top
kitela
Дата: Feb 18 2009, 04:24 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



тут пропоную відштовхуватись від державних стандартів (які я розсилав) . Їх також не дурні формують. зараз правда розробляються нові до проекту яких ми не маємо доступу, але за основу можна брати і старі

і проти поділу за ступенями. це що скоби мають більше здоровя ніж учасники?)


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Feb 19 2009, 10:15 AM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



Знач так smile.gif
Найперше, троха ше задалеко до "Третьої проби спортовця" і скобів/вірлиць-спортовців. Насправді, то, про шо ми говоримо зараз, це звичайна вмілість - наприклад, ВМІЛІСТЬ ФІЗИЧНОЇ ВПРАВНОСТІ (не ВІДЗНАКА , як зараз, але те саме ВФВ). На початку можна зробити ВФВ-1, ВФВ-2, ВФВ-3 як звичайні вмілості (окремо від спортових вимог в самих пробах) до кожної з проб. А вже потім, розробивши детально, запровадити Третю Пробу Спортовця.

Ну і є моя підтримки орієнтування на "ботаніків" щодо вимог до проб. Вже трохи прихабув, але, здається, в пробі є пункт "Дбає про своє здоров'я". Можемо цей пункт, до прикладу, збільшити до розділу під аналогічною назвою і просто розписати як саме треба дбати про своє здоров"я, щоб тобі зарахували пробу.


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Feb 19 2009, 02:50 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



Трохи не зрозумів Романа на рахунок ТРЕТЬОЇ ПРОБИ СПОРТОВЦЯ, тому хочу запитати, а як здобувають/присвоюють звання СКОБ-ГРЕБЕЦЬ і т д? І чи це офіційно чи так собі? Уточняю, бо справді незнаю!?

Може навіть попробувати зробити привязку до СВТ? Тобто давати можливість отримувати відзнаку ВФВ (одна з вимог) після проходження бодай 1-го СВТ, наприклад!?

І ще одне, на мою думку, непогана ідея з єдиною відзнакою ВФВ на всі вікові групи, тобто одна, але жостка! biggrin.gif Це може навіть більше стимулювати юнацтво!? Прикиньте, з якою гордістю можна носити відзнаку ВФВ у 13 років!? ЖЕСТЬ!!!!!!!! clapping.gif
PMEmail Poster
Top
vus
Дата: Feb 19 2009, 05:52 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 281
Користувач №: 23
З нами з: 12-December 05



Про скоба - спортовця - це ви шось загнули.
данний напрямок скобів-гребців, -асерваторів було започатковано через спеціалізації - морська та літунська відповідно. Виокремленої спеціалізації як спортивна в пласті нема.

Можливо Ромка, шось інше мав на увазі...


--------------------
заЧеКай!
PMEmail PosterICQ
Top
solo
Дата: Feb 19 2009, 06:39 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 42
Користувач №: 1294
З нами з: 22-March 08



QUOTE
Про скоба - спортовця - це ви шось загнули.

чому?!
якщо хтось хороший фахівець у якомусь виді спорту, чому вони не можуть бути такими самими крутими, як гребці і т.д?!як на мене, мають повне право...


--------------------
Найбільший проект твого життя - твоє власне життя
PMEmail Poster
Top
shyyko mykola
Дата: Feb 19 2009, 08:09 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 188
Користувач №: 19
З нами з: 8-December 05



QUOTE (vus @ Feb 19 2009, 03:52 PM)
Про скоба - спортовця - це ви шось загнули.
данний напрямок скобів-гребців, -асерваторів було започатковано через спеціалізації - морська та літунська відповідно. Виокремленої спеціалізації як спортивна в пласті нема.

Можливо Ромка, шось інше мав на увазі...

вус, мені терміново потрібно вимоги до спеціалізацій (гребців і обсерваторів)
PMEmail Poster
Top
vus
Дата: Feb 20 2009, 09:50 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 281
Користувач №: 23
З нами з: 12-December 05



QUOTE (shyyko mykola @ Feb 19 2009, 06:09 PM)
вус, мені терміново потрібно вимоги до спеціалізацій (гребців і обсерваторів)

То має знати КБ УПЮ та люди у Чоті Крилатих і Чорноморців.
Скоб-спортовець в принципі прикольно, але мені здається це не реальним.

Декілька років тому озони хтіли провести скоб-військовик чи щось подібне - їх забанили.
Якщо вам це вдасться - супер!


--------------------
заЧеКай!
PMEmail PosterICQ
Top
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 4 5 [6] 7 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll