Офіційний сайт «Загону «Червона Калина» |
|
Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація ) | Вислати повторно листа для активації |
Сторінки: (8) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) |
romik |
Дата: Oct 21 2009, 12:19 PM
|
||
Група: Admin Повідомлень: 857 Користувач №: 12 З нами з: 30-November 05 |
Та ні, ніхто не каже, шо таку Спратакіаду може організувати тільки Франик. Просто у них вже є і фінансовий ресурс і матбаза, а це значно спрощує процес організації. Почати можна із забезпечення людського ресурсу, а вже потім можна взятися за все інше. -------------------- |
||
solo |
Дата: Oct 21 2009, 12:22 PM
|
Група: учасники Повідомлень: 42 Користувач №: 1294 З нами з: 22-March 08 |
але вже реформатори...
питання - для чого зрушувати з місця Спартакіаду?!можливі поправки, не без того. для більшості її формат прийнятний. і не всі готові, витривалі і такі спортивні, як ви а всі, хто хоче чогось супер-мегаспортивного може поїхати до вас на акції) -------------------- Найбільший проект твого життя - твоє власне життя
|
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 01:09 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
Cоля, я погоджуюсь з тобою. Змінювати Спартакіаду можливо і не варта, варта її переіменувати в "Веселі старти" і відноситись до неї як до "Веселих стартів". І паралельно подумати чи потрібен Пласту крайовий справді спортивний змаг, якщо так то можливо варта його зробити.
-------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
Андрій |
Дата: Oct 21 2009, 01:22 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 18 Користувач №: 1340 З нами з: 6-March 09 |
|
Сабєц |
Дата: Oct 21 2009, 02:18 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
Андрій пояснив всю істину!!
підтримую на 100 відсотків! -------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 06:47 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
Андрію і Сабо, що не так з змагом Охримовича?
Назви одну річ? -------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
Сабєц |
Дата: Oct 21 2009, 06:55 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 242 Користувач №: 444 З нами з: 1-April 07 |
тільки на раді вирішили кому віддати перемогу!!
-------------------- СВТ у серці твому буде назавжди
|
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 07:29 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
Сабо, це не питання організації.
Організаторами було поставлено вимогу, якої не дотримались учасники. Це питання ніколи не буде вирішено, а завжди будемо покладатись на чесність і так і повинно бути. З юнаками на раді запропонували варіант що виховник підтвердить їх належність до Пласту, але це може зіграти як добру роль, так і погану. Що якщо в останній день зголоситься юнак пластун а виховник не матиме можливості надіслати підтвердження. А хто перевірятиме пластовість ст. пл. Просити в учасників кожного разу додаткові підтвердження не вихід. тут завжди будемо покладатись на пластову чесність. Значно важливіше що показали що нечесні учасникик будуть покарані. Я так зрозумів це єдина заввага до організації Змагу? -------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
romik |
Дата: Oct 21 2009, 09:03 PM
|
Група: Admin Повідомлень: 857 Користувач №: 12 З нами з: 30-November 05 |
Повідомлення модератора
Андрій, Кітела, Сабєц, прошу дотримуватися обговорення в межах даної теми! Це не тема про Змаг Охримовича. -------------------- |
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 09:19 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
Повідомлення модератору[COLOR=red]
В мене була поважна причина. Я захищався від колективної атаки))) -------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
Андрій |
Дата: Oct 21 2009, 10:35 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 18 Користувач №: 1340 З нами з: 6-March 09 |
|
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 11:17 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
Андрій, тема ж по організації заходів а не по виступу на них.
І щодо виступів ти не правий. Два роки тому коли ще не було нікому непортібних обмежень щодо виступу команд на спартакіаду їхали 2 команди від калини. і вгадай які місця зайняли, перше і друге. того ж року на охримовича - перші і другі, наступного - перші і четверті. А те що одні і ті ж їдуть, то їдуть кращі (ще не знаю хто їде цього року, але в минулі роки так і було), і якщо є група людей які не зменшують до себе вимог - то хіба це погано? І що це за слова що перший склад невічний. Це про кого? Я ще років 30 зібрався на рівні грати))) не менше) А якщо хтось вважає що грає краще - мяч для всіх однаковий - бери і доводь -------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
kitela |
Дата: Oct 21 2009, 11:19 PM
|
Група: Червона Калина Повідомлень: 616 Користувач №: 38 З нами з: 8-March 06 |
А яке повідомлення було видалено?
Погоджуюсь що це неприпустимо. ми вже мали одного разу такий випадок з іншим горе-модератором. Свободу не спинити!!!))) -------------------- "Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
|
Stolyar |
Дата: Oct 22 2009, 06:18 AM
|
Група: учасники Повідомлень: 1 Користувач №: 1343 З нами з: 22-October 09 |
Привіт всім! Дивлюсь і читаю, що без мене гори перевертають!!!
Скажіть кого і ми їх порвемо!!! А якщо поправді: подивіться тверезими очима... Після минулого року нам обіцяли щонайменше викласти результати наради для коментарів.... Цього не сталось. А через рік знову Крайова акція!!! Скільки цього року буде змін? Побачимо! |
romik |
Дата: Oct 22 2009, 07:32 AM
|
Група: Admin Повідомлень: 857 Користувач №: 12 З нами з: 30-November 05 |
Воно то ясно - побачимо. Але вже зараз зрозуміло, що змін чекати не варто. А та зустріч, на яку всіх колись запрошували, була не більше, ніж жестом доброї волі. Для галочки, так би мовити.
Шо хочуть (принаймні таке я чув від представника оргкомітету) організатори, так це після відбору УСП-команд переговорити з капітанами і поговорити про ліміт кількості людей в команді. Чи збираються вони і про інше говорити з капітанами - не знаю. Але шо робити? Будемо їхати і рвати кого треба Ага, ламаєте собі голову хто такий Столяр? Думаю, Славко Луців не буде мати нічого проти, якшо я його представлю тут -------------------- |
Сторінки: (8) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » |