Forum Rules Правила Форуму
Сторінки: (2) [1] 2   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблема України..., Українська мова - соловїна мова...
Даня
Дата: May 17 2008, 12:08 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 74
Користувач №: 1318
З нами з: 29-April 08



Уже пройшло майже 17 років від проголошення Незалежності України! Начебто багато, але українською мовою говорять всього половина населення... Не можна казати, що вони не винні у цьому( ті що по-москальськи щебечуть) адже
якби вони хотіли вивчити мову, це у них би вийшло... Я знаю що ця тема дуже популярна і надоїдає говорити про одне і теж саме... Тому давайте діяти( ну не так як скіни-козаки, а можна трохи мирніше). Ми ж всетаки пластуни, а Пласт - це така єдина організація, яка має можливість діяти...

Пишіть і подавайте свої ідеї...
PMEmail PosterICQ
Top
Нестор
Дата: May 17 2008, 01:18 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 36
Користувач №: 1320
З нами з: 17-May 08



Все-таки москалі москалями, але вони українці... ви ж всі знаєте, що москалі - це ті люди, які живуть на Україні, але їм впадло вивчити державну мову... Тіпа лєнтюхи... От це і бісить! Бо росіяни також не всі однакові, є й такі що не мають нічого проти нас і Бандери... ПЛАСТ хоч і велика організація, можна сказати гігант української молоді, але не думаю, що щось поможе проти тих всіх "рускагаварящих"... Можна правда щось придумати, але буде дуже важко втілити в реальне життя, я не маю на думці, тіпа бити їх, або... примусово їх заставляти мову вчити... Все-таки дуже важко, навіть не знаю, коли вже настане Золота Ера України... Коли і пташки співатимуть українською...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
karik
Дата: May 19 2008, 10:11 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Дик, то нагадує анєкдот(мандрон українською), коли батько питається сина,
- а ти куди з києм йдеш?
- та москалів бити.
- а як вони тебе?
- а мене ж за шо?
То я до того, що мені байдуже якою мовою "собачою" чи "соловїною" спілкується чоловік, головне що б усвідомлювала себе громадягином, а як прийдеться що б був зі мною в одному окопі. Все решта від лукаво і розподіл по Дніпру втч.
Наступна теза про пласт, а саме, організація не перебирає на себе обовязки міністерства освіти, в значенні вивчення української мови. Колгосп справа добровільна.
І зовсмім смішно:
ПЛАСТ хоч і велика організація, можна сказати гігант української молоді...
Якої молоді, який гігант? 10 тис. на фоні 47 міл населення, та в Києві на Троєщині(район) живе 300 тисяч, з них 30 відсотків молодь тобто 90 тис.

Приємно, що в когось виникають думки поговорити про щось інше. Готовий долучитись до дискусії
wink.gif
PMEmail Poster
Top
Нестор
Дата: May 20 2008, 09:53 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 36
Користувач №: 1320
З нами з: 17-May 08



Хлопче... ти назви мені хоч одну організайію в Україні, яка б мала настільки велику популярність серед САМЕ українців? Якщо тобі паралельно як говорять з тобою, чи на нашій чи на москальській, то можеш зайти на любі інші форуми і поговорити по душам. Не думаю що ти тут на форумі тільки щоб поговорити... Невже тобі начхати на Україну? А як російську мову не стерти з язиків наших земляків, то стеруть українську, і потім буде не Україна, а просто земля, край, де житимуть самі росіяни, євреї і інші народи... українців залишиться мало, і то на російській будуть шпрехати... Ось саме із-за таких людей як ти страждає наша ненька Україна! Можливо ти схвалиш ще таку фразу? "Я нє щітаю украінській язик главним і державним, я вопше думаю, што єго нє надо здесь" це писав саме українець, на одному з коментаріїв щодо статті про Велеких українців. Справді може давайте будемо говорити по-російськи? а шо? це ж кльово... нема і так різниці на якій гвориш, головне щоб усвідомлювали що громадянин і всьо... нехай священник править службу на російській, нема різниці, головне щоб зміст був зрозумілий... нехай учителі викладають на російській... нема ж значення, правда, карік?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
chuk
Дата: May 20 2008, 10:52 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 276
Користувач №: 13
З нами з: 1-December 05



Дискусії не буде - птахи різного польоту


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
satyrn
Дата: May 20 2008, 11:13 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 247
Користувач №: 1069
З нами з: 15-October 07



я тож як ти думав(до нестора) коли був приблизно твого віку..я тобі даю 100% що коли підеш десь вчитись за межі стрия...то твоє ставлення до всіх цих речей як мінімум зміниться...;-)
PMEmail PosterICQ
Top
romik
Дата: May 21 2008, 08:44 AM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



"Страсті разгарєлісь нінашутачку" biggrin.gif
Несторе. Похвально, звичайно, шо ти так впевнено захищаєш Україну і українське, але не тре ажень так злісно то робити)))) Тим більше в час, коли весь демократичний світ бореться із ксенофобією rolleyes.gif biggrin.gif
Таких українців, як Карік, вашє мало, можна навіть сказати ше тре пошукати таких biggrin.gif
І будь спок, будуть жити росіяни і євреї, будуть жити і українці (і не з таких пєрєдєлок викручувалися biggrin.gif )


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
Нестор
Дата: May 21 2008, 03:42 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 36
Користувач №: 1320
З нами з: 17-May 08



Коротше кажучи я за своє буду до останньої хвилини життя. Москалі були москалями, є москалями і будуть москалями... так уж природа. Я знаю що є і винятки, норм люди хочу і пособачому говорять... Але відмінності завжди будуть між нами, чистими українцями і українцями"малоросами". Я знаю що так не можна говорити, як я пишу про них, але через це і загинула УКРАЇНА. Я не добре розбираюсь в історії але знаю, що саме через Богдана Хмельницького, через його довіру і надію, що москалі змиляться над ними, а потім і через його малого... Юрася, який взагалі дупля не давав в військовій справі.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Сабєц
Дата: May 21 2008, 06:09 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



Не зациклюйся на правому русі!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
Нестор
Дата: May 21 2008, 07:49 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 36
Користувач №: 1320
З нами з: 17-May 08



ГЕРОЯМ СЛАВА!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
karik
Дата: May 25 2008, 03:05 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Хлопче... ти назви мені хоч одну організайію в Україні, яка б мала настільки велику популярність серед САМЕ українців?

А до чого тут популярність, то шо конкурс краси? Як намене оцінювати по справах і користі для держави треба, а не по гаслах і твердості лобів.
То ж якщо повернутися до статистики про 10 тис на фоні 47 міл, ти сам зрозумієш, що це капля в морі.
Для того що б в пласт і про пласт і тд і тп чули, знали, долучались, треба враховувати багато факторів. А саме, наявність в Україні представників інших народів з своїми звичаями, мовою, віруваннями. Пласт не панацея, а лише один маленький елемент в напрямку розбудови держави, є інші організації не лише дитячого спрямування.
Якщо ж ти хочеш Україну лише в Стрию, мушу визнати маєш право та чи підтримають тебе ті 47 міл за твою "далекоглядність".
Владу захопити легко , а її втримати і втримати не силою зброї, а повагою до неї зовсім інша річ. Незнаю чи ти збагнув про що я, можливо з часом, а розбудовувати треба вже.
Провсяк випадок нагадаю тобі, пластун друг усім і брат кожному скауту.
PMEmail Poster
Top
Сабєц
Дата: May 26 2008, 02:45 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



Патріот України!!! Має велику популярність особливо у харькові!!!
http://www.patriotukr.org.ua/
Українська альтернатива!!!! Чернігівськи правий рух!!!!якій за перший свій місяць зібрав 50 людей!!!зараз їх досить багато!!!!
http://ua-chernihiv.at.ua/
УНТП!!!! праві хлопці!!!
http://untp.org.ua/
РІД!!!!!
http://rid.org.ua/ukr/
Ну іще декілька!!!
http://www.ukrpatriot.info/
http://mcun.org.ua/
http://www.batckivchina.uaforums.net/
http://volia.uaforums.net/


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
karik
Дата: May 27 2008, 10:31 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Да, триндіти не мішки вантажити rofl.gif
PMEmail Poster
Top
Сабєц
Дата: May 28 2008, 08:15 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



Ти просто не знаєш які вони роблять акції!!!!!! а я на цьому ділі розуміюся ,повір мені!!!


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
satyrn
Дата: May 28 2008, 11:28 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 247
Користувач №: 1069
З нами з: 15-October 07



сабо не зациклюйся..... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
PMEmail PosterICQ
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll