Forum Rules Правила Форуму
Сторінки: (3) 1 [2] 3   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Указ Президента України, Ну шо, дочекались :)
karik
Дата: Apr 6 2008, 07:54 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



В тебе губи сині, тобі і говорити(аватар) rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
Пашка
Дата: Apr 7 2008, 10:24 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 117
Користувач №: 1289
З нами з: 10-March 08



ГА га га га гаг аг аг га гаг аг аг га гаг аг аг га га га shout.gif yahoo.gif rofl.gif rofl.gif

ржунємогу !


--------------------
Я знаю , що я нічого не знаю
PMEmail Poster
Top
Шушик
Дата: Apr 7 2008, 04:45 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 37
Користувач №: 1286
З нами з: 26-February 08



І все таки хотілося б відчути підтримку державою Пласту ну хоча б із фінансової сторони. drinks.gif
PMEmail Poster
Top
karik
Дата: Apr 7 2008, 04:58 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



З якого б то дива. Ми громадська організація, а не державна. Чи хочеш продатись за "капєйкі". Я б змінив закон, що до державної підтримки громадських організацій, тоді б принаймі було чесно. Можна було б боротись за свої права, громади, а не лобизать руки чи нижчеспиння "почесним" як то роблять "любі друзі".
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 8 2008, 12:16 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



Знаєте, зараз для нашої організаціє більше потрібна підтримка пластунів, а не віртуальна, чи вже на папері, підтримка держави чи когось іншого.

краще над цим подумати треба, що кожен з нас може зараз зробити для організації, для її розвитку, бо говорити вміють всі.......

про фінансову сторону підтркимки, то й справді важливо, але треба мати що підтримувати, а не які-небуть акції, які справді важливі і для Уркаїни в цілому і для пластунів зокрема, але й рівень акцій має відповідати витраченим коштам.

якщо говорити про гроші, які можна використовувати не лише на оплату канцтоварів, харчування..... але й виділяти їх на зарплатню та підтримку проводів акцій та виховникіВ, то є багато джерел, які могли б давати кошти. держава на це не може піти, бо сама обмежена в своїх правах.

До karik: А колір губ визначає кому про що говорити чи не говорити???? чи може надає якісь пріоритети?????

rolleyes.gif


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Apr 8 2008, 04:43 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Продовжу свою думку зприводу фінансування, що б не залежати від держави, а і надалі бути громадською організацією треба створювати фонди, з яких брати гроші. В спорі народжується істина, я додам, що і ідеї приходять теж.
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 9 2008, 09:17 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



Фонди - це добре, але і в тому є свої небезпеки.

вже один пластовий фонд є на 5 млн. на з"їзді Б.Гаврилишин говорив про нього, а прослідкувати за доцільним використанням його складнувато.....


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Apr 9 2008, 12:49 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Десь я вже то чув, що ці руки ніколи некрали rofl.gif
PMEmail Poster
Top
Сабєц
Дата: Apr 9 2008, 04:59 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



5 міліонів,,,,?? блін цеж такі бабкі!!!!за них можна було б ПЛАСТ так продвинути шо труба!!!!
Надіюся президент не забудеться що він наобіцяв!!!!


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
Пашка
Дата: Apr 10 2008, 10:59 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 117
Користувач №: 1289
З нами з: 10-March 08



А звідки така впевненість шо президент буде на другий "Срок" ? fool.gif


--------------------
Я знаю , що я нічого не знаю
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 10 2008, 04:32 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



А яка різниця, чи буде цей президент на другий строк? чогось мені здається, що новий президент не відразу кинеться відміняти Укази, що стосуютьтся розвитку скаутської (пластової) організації wink.gif

І впринципі це Указ не для президента, тобто не він ма чимось допомагати, а для міністерств, управлінь, відділів - все за ієрархією обов"язків.

такщо слово президента, то лише слово, а не діло, бо про діла там нічого не сказано. mellow.gif

Ага, Сабо, 5 млн, то сума велика, але вони на депозиті лежать, щоб можна було кожного року з того гроші мати (але про ті вигоди краще розказати може Крілик rolleyes.gif )...... але як я люблю казати: "Не в грошах щастя і навіть не в їх кількості, а в тому, що ми можемо і хочемо за ті кошти мати"...... От тепер, Сабо, подумай, як ти хочеш і як всі могли б продвинути Пласт за 5 млн. ????? smile.gif


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Apr 10 2008, 07:56 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Христа за 30 срібняків продали, а Пласт за 5 млн. інфляція за 2 тис років сумашедша blink.gif
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 11 2008, 11:35 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



гарно карік сказав good.gif


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
Сабєц
Дата: Apr 11 2008, 05:47 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 242
Користувач №: 444
З нами з: 1-April 07



Давайте не будемо говорити що щастя не в грошах!!!!
Enigma
Може будеш віддавати мені свою зарплату!!!
У мене якраз і в грошах щастя,а особливо в їх кількостях!!!я вже найду що за них придбать ,непереживай!!!


--------------------
СВТ у серці твому буде назавжди
PMICQ
Top
karik
Дата: Apr 11 2008, 08:27 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Ага, а пласт не кишенькова організація, не приватна, я наприклад не давав згоди на її приватизацію і продаж. То ж про зарплату не зовсім вдало, в плані що розпоряджатись тра своїм, нє?
Ага, ти подумай шо можна не купити за гроші і наскільки воно важливо для тебе. cool.gif
PMEmail Poster
Top
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll