Forum Rules Правила Форуму
Сторінки: (3) [1] 2 3   ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Указ Президента України, Ну шо, дочекались :)
$naiper
Дата: Mar 29 2008, 08:09 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 120
Користувач №: 27
З нами з: 21-December 05



http://www.president.gov.ua/documents/7662.html

http://www.plast.org.ua/news?newsid=2165

Ну, шо справді дочекались biggrin.gif Не пройшло і 20 років.
Цікаво тепер подивитись, як цей указ допомагатиме на практиці.
І ше до речі, мене цікавить, хто проштовхнув цю ідею Президенту?
Мож хтось знає. smile.gif


--------------------
А шо тут треба шось писати?
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Mar 30 2008, 01:40 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Думаю не обійшлося без пластунів. що працюють на партію НУ, а саме зараз бо вибори не загорами pardon.gif
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 1 2008, 12:39 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



Указ і справді хороший, аби було кому його реалізовувати..... бо ніби-то підтримка від держави вже не на словах, а на папері....... але керівницвто знову міняється........ huh.gif

пілся КПЗ стане ще більш ясно, чи якимось чином допоможе цей указ Пласту чи ні.


Карік, про політичні партії і пласт в одному розділі говорити не варто.... кожен має якісь свої політичні погляди... а Пласт - позаполітична організація...... тому обговорення хто і кому (зі сфери політичного впливу) допоміг краще перенести в приват.. good.gif


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Apr 1 2008, 07:43 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Доця, я на персоналії не переходив, а вільно виражати свою думку, маю право.
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Apr 1 2008, 08:00 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Enigma, Карік мав на увазі що у нас немає або майже немає цензури на форумі тому, висловлювати свою позицію може кожен вільно.

моя думка, після цього Указу питання про позаполітичність Пласту можна поставити під дуже великий знак питання.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
karik
Дата: Apr 1 2008, 09:05 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Не є секретом що "пластові любі друзі" працюють на Ющенка і його партію, про іститут президента не йдеться, ще раз звертаю увагу на персоналії не перехожу. Спроба заполізувати Пласт була зроблдена ще за часів Помаранчевої революції, маю наувазі відкрите залучення пластунів за закликом тодішньої КПС. Про це багато писалось в свій час на "різних форумах і гутірках". Свою оцінку тому було висловлено більшістю пластунів як в Україні так і за межами. Визнали неправомірність тих рішень КПС. Незнаю чи був хтось покараний, переможців не судять. Тенденція до використання, пластового ресурсу, продовжується і вибори то підтвердять своїми фактами.
Батько Чіп правий, про позаполітичність Пласту.
P.S.
Мовчати ми не маєм права як і приймати дівок в Калину. jazyk.gif
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Apr 1 2008, 11:20 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Карік, хоч дівчат і політику не мішай будь-ласка ))))

Я особисто не бачу нічого поганого в тому що відбувалось чи відбувається на рівні активної участі пластунів в громадському житті. Це особиста справа кожного і допоки це не суперечить пластовому закону або не втягує Пласт в політику напряму не бачу проблем.

Мовчати чи не мовчати справа кожного.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
karik
Дата: Apr 2 2008, 12:41 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Дівчат в політику? А як же гендерна рівність, ну так, я забув то не для козаків.
Я, на свій хлоаський розум, розумію так, що громадська організація, захищає свої інтереси тобто громади. Власне для того вона і створювалась, а якщо громада, пласт, заявляє про свою неполітичність, то ... ? Нєпанятнінька. Знову ж які критерії пласту в політиці: обов"язкове виконання рішення проводу в тій чи іншій пол. ситуації, присутність на пол.заходах в однострої чи прості заяви що я пластун, а може пластовий ресурс, хоча б людський? То найпростіші критерії, ті які вже зустрічались в практиці, будуть на цих президентських виборах. То як же виглядає пласт без політики, може хтось пояснить, на прикладах?
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 3 2008, 11:20 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



Хлопці, кожен з нас має бути політично активний, оскільки політика та політики керують державою,в якій ми живемо і значним чином впливають на наше життя. якщо та влада буде в наших руках - то буде круто, бо виховувалися ми в Пласті і знаємо за що треба дбати перш за все.

а позаполітичність Пласту - це відокремлення усього пластового від політики: якщо беремо участь в політичних акціях, то обов"язково не світитися там в однострої і не говорити про те, що ми пластуни. Ну керівництво.... точно має це виконувати. (Нарпиклад, я з подругами була в Франику на якомусь палстовому заході, і саме тоді відбувався виступ когось з політиків, чи то передвиборча кампанія. нам дуже захотілося послухати... тому ми зняли одностроєві сорочки і серед осені стояли в футболках не пластових)

щодо Помаранчевої революції, то була більше підтримка України, ніж якихось політичних партій, принаймі то тоді так виглядало, а як виявилося, то то вже інша справа.

Р.S. якщо одна соля хоче в калину, то не означає, що таких є багато і є ажіотаж..... можете й не приймати дівчат!!!


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
karik
Дата: Apr 3 2008, 01:31 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



Колись спілкуючись з Покалем мав розмову про політику, слід розділяти політику і те що ми називаєм такою, тобто, політику що поєднує економіку і тд і тп. Іншими словами не чисту політику. Насправді цікава тема для розмови, але бачу що народ нев гуморі про то говорити. Думаю що тему тра закривати.
PMEmail Poster
Top
shyyko mykola
Дата: Apr 3 2008, 01:42 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 188
Користувач №: 19
З нами з: 8-December 05



Ми часто говоримо Пласт поза політикою. Це так і не так. Пласт одна з найдієвіших "поки що" громадських (молодіжних) організацій. І якщо ми вважаємо, що усі свої зусилля ми повинні скеровати на здобуття "Трьох пер" (розпалювання вогню і здобування їжі в лісі) то ми себе обманюєм. Основна мета - виховання дітей. Стоп. А сім"я тоді чим займається, церква, школа? Ми тільки один маленький вінтик на великому щиті "виховання дітей" прикручуєм, і це ідеолоія. Є брате, а ідеологія це і є політика.
І ще, зняв одностої на політичній акції, не зняв. Це одне одному допоможе "як зайцю ..... (не памятаю що)".
І я би не сказав що у нас в когось різні політичні погляди. Ми би не перебували тоді в одній громадській організації. Лідери комусь імпонують одні, комусь інші. Це як кому до вподоби: високі і худі, чи низькі і повні. Справа кожного......
Микола
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Apr 3 2008, 02:39 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



До Миколи: +1

До Каріка: Почитай повідомлення Enigmy. Ти дівчат доводиш майже до агресії. Воно тобі треба?

До Enigmy: З Солею мали дуже цікаву і конструктивну розмову під час змагу в Стрию. Ми припинили дискусію на форумі але думаю все рухатиметься вперед.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
karik
Дата: Apr 3 2008, 05:08 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 109
Користувач №: 34
З нами з: 21-January 06



До Миколи: Політика - Цілеспрямована діяльність у галузі взаємовідносин між різними суспільними групами, державами й народами, пов'язана із боротьбою за здобуття або утримання державної влади, як знаряддя регулювання і формування цих стосунків;
Якщо Пласт бореться за владу в Україні тоді все так як ти кажеш, знімаю шапку. Прикро лише наступне, що хтось від імені Пласту бореться за владу, на персоналії не перехожу.
Зприводу дієвості: пластунів 10 тис(новаки+сеньйори) на фоні населення України 47 міл. та додати статистику, я доречі немаю, а ти чим керувався, та згадавши що Україна не лише правий берег Дніпра а й лівий, а там про Пласт не всі знають а і не всі чули, про "найдієвішу" організацію яб не сверджував. Чого доречі і не роблю biggrin.gif
До Батька: Не лише до агресії... biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
Enigma
Дата: Apr 4 2008, 12:29 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



Не так щоб до агресії..... cool.gif


про політику і Пласт поза нею говорити й справді треба, от тільки спершу треба визначити, який має бути результат тієї розмови.. unsure.gif

політика чи політики використовують Пласт чи Пласт використовує їх???? хто зна....


щодо виховання дітей, то й справді нам варто відмовитися від цього висловлювання. ми не виховуємо дітей, а плекаємо справжніх цілісних громадян України і суспільства, а також провідників та лідерів, які по-людськи будуть тим всим керувати, - думаю це наша мета.





--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
Enigma
Дата: Apr 4 2008, 12:31 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 69
Користувач №: 1282
З нами з: 18-February 08



про 10 тис. пласнутів я вже минулого року чула
rofl.gif rofl.gif rofl.gif

якщо їх колись стільки було, то зараз напевно стільки й близько немає. приріст станиць не такий вже й позитивний, а от вимирання - то......

але незважаючи на чисельність ми все ж є найдієвішою оргнаізацією, бо цілеспрямовано діємо практивно по всій Україні, яка ще організація може цим похвалитися. good.gif

До kitela: от халепа, треба було все-таки їхати на змаг, Котяра в останній момент відмовилася.... sad.gif бачу, було б про що поговорити і послухати..., але нічого все ще буде.) Успіху!!!

давайте визначимося якою має бути мета нашого спілкування: "Пласт проти політики і як це реалізовувати" чи "Пластуни в політиці і як про це мовчати!"


--------------------
[COLOR=purple]
PMEmail PosterICQ
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll