Сторінки: (8) « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання »  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спартакіада-2009
MOЯ
Дата: Oct 23 2009, 09:07 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



Так ти змучена, чи неуважна була? biggrin.gif
PMEmail Poster
Top
MOЯ
Дата: Oct 23 2009, 09:09 AM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 413
Користувач №: 20
З нами з: 8-December 05



QUOTE (solo @ Oct 23 2009, 06:44 AM)

просто слова твої були двозначні..як не крути, але нам філософам, треба розглядати 2 сторони медалі. от воно і дається взнаки)))

Ото філософи мають желєзну відмазку! rofl.gif
PMEmail Poster
Top
solo
Дата: Oct 23 2009, 09:29 AM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 42
Користувач №: 1294
З нами з: 22-March 08



ні, ну хоч щось я таки маю навчитись на тому факультеті)))) smile.gif


--------------------
Найбільший проект твого життя - твоє власне життя
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 23 2009, 02:33 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Довго читала ваші переписки. Було написано багато гарних ідей. Дурниць не менше, нікому не в образу smile.gif

Можливо, під час спілкування в нас народиться спільне бачення!
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 23 2009, 02:43 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



О, серйозні люди в нас wink.gif

Тепер до діла, Оленка. Що, на твою думку, як людини, яке безпосередньо причетна до організації спартакіади, з того, що ти перечитала, думаєш, варте уваги?


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 23 2009, 04:44 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Багато говорити не буду.
1. Професійність Спартакіади (стосовно регламенту ігор, правил...), абсолютно погоджуюсь. Але з такою кількістю команд це просто не реально. Тому є три виходи:
а) Зменшмити кількість команд;
б) Зменшити кількість видів спорту(погодьтесь, 3-забагато. А якщо грати повний час, то це взагалі неймовірно)
в) Робити Спартакіаду виключно індивідуальних видів спорту (непоганий варіант, але немає видовища, що в спорті просто необхідне).

Спарта-це не тільки змагання, але велика тусня, тому не потрібно зменшувати кількість команд. А от викинути якісь види спорту вартувало бsmile.gif

Тяжко щось писати, бо ви стільки написали, ого-го-го smile.gif
Якщо є якісь конкретні питання, я з радісю з вами поспілкуюся!
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 23 2009, 05:06 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Мені здається, що потрібну створити нову систему прведення Спартакіади(навіть маю ідеї), кардинально інакшу.
Оргкомітет має напрацьовану систему, з якою не хоче розпрощатися.
Тяжко знайти однодумців. Це всеодно що комуністів переконувати в демократії smile.gif
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 23 2009, 06:13 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



Гм, дуже цікаво.
Цікаво почути від заст.ком-а по спортовій частині про те, що нічого не можна змінити, бо в оргкомітеті спартакіади одні консерватори. Але то таке. Ця фраза також наштовхує на сумніви у "важливості" листопадової відкритої наради. Дуже цікаво. Але то таке.
Цікавіше, що хоч хтось із організаторів таки має якісь ідеї щодо змін wink.gif Сработаємся! rolleyes.gif


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 23 2009, 10:07 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Олено, є пропозиція зробити те що реально за даних обставин. Тут не треба змінювати формати і додавати час. Єдине що потрібно - додати трошки спортивної екзотики до тусовочного заходу:

1. Змінити порядок визначення переможця. Візьміть для прикладу порядок визначення переможця в командному підрахунку для команд на Олімпіаді. Там немає балів за перші другі і треті місця, а завжди першою буде команда яка зайняла більше перших місць. Якщо США взяло для прикладу 17 золотих і дві срібні а Китай 15 золотих і 34 срібних то США буде на першому місці. Тому що ніколи і сто срібних медалей не замінить однієї золотої.

2. Встановити новий приз для переможця змагань серед ст. пл. Чому б не надати право переможцю Спартакіади виставляти на наступну Спартакіаду дві команди? Тут - принцип справедливості. На чемпіонаті світу завжди команд з Європи більше ніж з Азії, а в Лізі Чемпіонів команд з Іспанії більше ніж команд з Росії. Буде більший стимул для старших пластунів боротись за перше місце. Просто це треба сказати перед змаганням - кожен курінь матиме право довести що саме він в разі перамоги має право на дві команди наступного року.

3. Збільшити кількість людей в команді. Їм не треба оплачувати їжу чи житло. Вони (ті що більше 7) заплатять за себе самі. Але не варто заганяти людей до смерті. Ти ж знаєш що це просто проти усіх правил щоб 7 людей які не є професійнити спортсменами брали участь у 3 видах спорту протягом одного дня. Збільшіть кількість людей в команді до 10. Усі курені будуть тільки раді.


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Пашка
Дата: Oct 24 2009, 12:53 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 117
Користувач №: 1289
З нами з: 10-March 08



Кітелкін!! гарно сказано !!! + 100 петсот!! good.gif


--------------------
Я знаю , що я нічого не знаю
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 24 2009, 05:57 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



Ви маєте багато цікавих і реальних ідей та пропозицій.
Шкода, що активна переписка на форумі почалася так пізно sad.gif
Буду намагатися зробити так, щоб ваші деякі пропозиції стали реальністю.
Насправді таких людей, як Кітела бракує в огркомітеті!
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 24 2009, 06:00 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (Olena @ Oct 24 2009, 05:57 PM)
До Роміка)))

Цікаво почути від заст.ком-а по спортовій частині про те, що нічого не можна змінити, бо в оргкомітеті спартакіади одні консерватори.

Якщо я в оргкомітеті, це не означає, що я не маю власних поглядів!
PMEmail Poster
Top
romik
Дата: Oct 24 2009, 06:15 PM
Quote Post





Група: Admin
Повідомлень: 857
Користувач №: 12
З нами з: 30-November 05



QUOTE (Olena @ Oct 24 2009, 06:57 PM)
Насправді таких людей, як Кітела бракує в огркомітеті!

Ой, Оленко, ще не знаєте чого просите biggrin.gif

Насправді ж ще в листопаді перед тією самою відкритою нарадою я озвучував наші побажання оргкомітету. І листи писав, і просто так розмовляв про це і з Сіроманцем, і з Голутяком. Та й цього року ще перед першою нарадою оргкомітету після чергових розмов з Голутяком, Сіроманцем і Стасіком ще раз писав про все це у листі оргкомітету. Реакції (у вигляді відповіді), правда, не було жодної. Що і вилилося зрештою в те, що ми зараз маємо - жодних змін в порівнянні з минулими роками.

QUOTE (Олена)
Якщо я в оргкомітеті, це не означає, що я не маю власних поглядів!

А я не казав цього. Навпаки - казав, що навіть зат.ком. зі спортової частини, маючи своє цікаве, а головне професійне бачення розвитку змагу, не має можливості шось змінити.


--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Top
kitela
Дата: Oct 24 2009, 08:00 PM
Quote Post





Група: Червона Калина
Повідомлень: 616
Користувач №: 38
З нами з: 8-March 06



Олено, те що було раніше не зміниш.

Наші коментарі стосуються тільки спортивної частини, ти заст. коменданта з спортивної частини. Прохання до тебе постаратись змінити щось в спортивній частині. Складається таке враження що ти наша остання надія в цьому оргкомітеті.)))

Бо у нас іноді складається таке враження що більшість в оргкомітеті просто мають якусь антипатію до ЧК) Пропозиція від ЧК? Значить ні!)))


--------------------
"Ще так не було щоб якось не було" /народна мудрість/
PMEmail Poster
Top
Olena
Дата: Oct 26 2009, 04:04 PM
Quote Post





Група: учасники
Повідомлень: 12
Користувач №: 1344
З нами з: 23-October 09



QUOTE (kitela @ Oct 23 2009, 10:07 PM)




Думала над тим, що ви написали. І якби не хотілося нічого не вийде цього року.

1. Змінити порядок визначення переможця.
3. Збільшити кількість людей в команді.

Правила написані і вивішені, нажаль. Маєте рацію, але вже пізно.


PMEmail Poster
Top
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll